+90 555 085 54 32

Aktiviteler

Rüzgar Sörfü

Çalıs plajındaki sörf okullarından dilerseniz eğitim alıp, dilerseniz sörf kiralayarak rüzgar sörfünün tadını Çalışta en güzel rüzgarları yakalayarak çıkarabilirsiniz.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Her yaş grubunun tercih edebileceği heyecan dolu bir spor olan yamaç paraşütü her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam etmektedir. Her ne kadar zor ve tehlikeli bir spor gibi görünse de kurallara uyularak yapıldığı takdirde oldukça kolay ve keyif verici bir hale dönüşmektedir.

Tek düze hayattan sıkılıp farklı bir adrenalin arayanlar için en ideal sporlar arasında yerini alan yamaç paraşütü ülkemizde birçok farklı alanda gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye’de yer alan enfes doğal güzelliklere tepeden kuşbakışı bakmak ve heyecan dolu dakikalar geçirmek için siz de bu eğlenceli etkinlikte yerinizi alabilirsiniz. Akıl almaz bir deneyim için usta eğitmenler eşliğinde bu maceraya ortak olma ve doğanın en güzel hallerine tanıklık etme şansını kaçırmayın.

12 Adalar Tekne Turu

Fethiye’nin en popüler tekne turlarından olan 12 Adalar tekne turu ile farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Her gün düzenlenen turlara katılarak, 12 adaların eşsiz güzelliklerini daha yakından görebilir ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Tatil deneyiminizi en iyi şekilde renklendirmek için 12 Adalar tekne turu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Fethiye çıkışlı olan bur turlar ile daha önce görmediğiniz koylar ve doğa güzelliğini keşfedebilirsiniz.

Tertemiz sularda yüzmek ve farklı adalarda yürüyüş yapmak için 12 adalar tekne turlarına katılabilirsiniz.

Jeep Safari ( Yakapark & Tlos & Saklıkent)

Tatil planlarının vazgeçilmezlerinden olan jeep safari turları ile tatilinizi daha eğlenceli geçirebilirsiniz. 4, 6, 8 kişilik ve üstü açık arazi jeepleri ile Fethiye’nin eşsiz manzarasında Fethiye’nin en özel yerlerini yakından keşfedebilirsiniz.

Ruhunuzu Dinlendirmenin En Kolay Yolu
İnişli – çıkışlı ve topraklı parkurlarda farklı bir serüven yaşamak ve doğa ile bütünleşmek için jeep safari turlarına katılabilirsiniz. Çam ağaçlarının yeşili, gökyüzünün mavisi ve doğanın güzelliği ile bedeniniz kadar ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.

Su altı dalışı

Türkiye sularında bulunan önemli batıklar ve su altı mağaraları dalıcılar tarafından keşfedilmeyi beklemektedir. Denizdeki yaşam, balıklar, ahtapotlar, kabuklular, yunuslar, mercanlar ve değişik türlerde bitki ve diğer canlılardan oluşan renkli bir çeşitliliğe sahip. Fethiye’deki dalış acentalarının organize ettiği günübirlik ve haftalık turlara katılarak deneyim kazanabilir ve usta eğitmenlerden sertifika kursları alabilirsiniz. Sağlık sorunu olmayan herkesin bir dalgıç rehber – balıkadam eşliğinde kolayca yapabileceği bu spor, ilk denemenizden sonra vazgeçemeyeceğiniz bir tutkuya dönüşecek… Eğer yüzmeyi biliyorsanız ve Akdeniz’in derinliklerini keşfetmek istiyorsanız tamamı tecrübeli ve lisanslı dalgıçlardan oluşan kadrolarıyla sizi derinliklerin büyüsüne götürecek olan dalgıç turlarından birine katılabilirsiniz.